top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Zēnu koris “Tērcītes” mācību gadu noslēdz ar dalību koru salidojumā Cēsīs

Zēnu koris “Tērcītes” pastāv kopš 1994. gada. Kora dibinātāja un ilggadēja vadītāja bija mūzikas skolotāja Maija Reinholde.

Katru mācību gadu kora sastāvs mainās - korī dzied zēni no 1.-6.klasei, bet tas netraucē apgūt sarežģītu un daudzveidīgu repertuāru. Šajā gadā koris ir piedalījies dažādos skolas rīkotajos pasākumos: Skolotāju dienas koncerts, 18.novembra svētki, interešu izglītības koncerts “Dziesma par ceļu”. Bet kā nozīmīgākais notikums bija dalība koru konkursā “Puikas! Dziedāsim!”. Lai piedalītos konkursā, korim bija jāapgūst obligātais repertuārs. 1.kārta notika Salas Tautas namā aprīļa sākumā, kurā tika iegūts augstākās pakāpes diploms.

2.kārtas skate norisinājās aprīļa beigās Daugavpils Vienības namā, kurā zēnu koris “Tērcītes” tika apbalvots ar augstākās pakāpes diplomu. Konkursa žūrijā zēnu koru patrons, goda virsdiriģents Jānis Erenštreits, virsdiriģenti Gints Ceplenieks un Arvīds Platpers, VISC pārstāve Antra Strikaite. Izvērtējot konkursa rezultātus visos novados, varam lepoties ar 2.vietu Latvijā!

26. maijā Cēsu pilsdrupu estrādē notika XI Latvijas zēnu koru salidojums “Puikas! Dziedāsim!”. Ar lielu atbildības sajūtu un dziedātprieku puikas devās uz šiem svētkiem, kuros satikās 45 zēnu kori no visas Latvijas.

Vēlos pateikt lielu paldies puikām, vecākiem, koncertmeistarei Guntai Davidovskai un skolas vadībai par atbalstu gan ikdienā, gan gatavojoties konkursiem! Tikai kopā mēs varam radīt lielas lietas!

Lai skaista vasara!

Kora vadītāja Agnese LevinskaHei! Hvordan går det med deg? »

Šo frāzi norvēģu valodā var dzirdēt otrdienās pie 416.kabineta pēc pēdējās mācību stundas, kur pulcējas norvēģu valodas interešu grupas «Iepazīsim norvēģu kultūru un valodu!» dalībnieki. Vecuma grupa

Comentários


bottom of page