top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Ziedoņa klase “Blēņas un pasakas” un filma “Māsas”

20024.gada 26.aprīlī Jēkabpils 2.vidusskolas 8.d klase programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros apmeklēja Ziedoņa klases piedāvāto izlaušanās spēli “Blēņas un pasakas” un baudīja pašmāju kino uz lielā ekrāna, noskatoties filmu “Māsas”.

Ziedoņa klases nodarbībā skolēni papildināja un nostiprināja zināšanas un kultūras izpratni par Imanta Ziedoņa personību un daiļradi. Skolēni veica dažādus uzdevumus, kuri veicināja lasītprasmi, radošumu un līdzdalību. Pēc ievadnodarbības 8.d klases skolēni tika aicināti uz trīs izlaušanās istabām, kuras ir balstītas trīs Imanta Ziedoņa pasakās “Pasaka par pogu”, “Kroko un Dils” un “Pasaka, kurā spēlējas, spēlējas, kamēr sāk spēlēt”.

Pēc Ziedoņa klases nodarbības 8.d klase devās uz Cinamon kinoteātri, lai noskatītos Lindas Oltes filmu, sociālu drāmu, “Māsas” par bērnunamā izaugušām māsām Anastasiju un Diānu, kurām radusies iespēja izrauties no šīs vides un sākt jaunu dzīvi amerikāņu ģimenē. Pēc filmas skolēni dalījās pārdomās par redzēto un izteica domas, kādu izvēli būtu veikuši, ja būtu Anastasijas vietā.

8.d klases skolēni un audzinātāja

Comments


bottom of page