top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Ziedu paklājs 2023

Turpinot Jēkabpils 2.vidusskolas skolēnu un skolotāju iemīļotu tradīciju, arī šajā rudenī laikā no 4. līdz 8.septembrim norisinājās viena no vizuāli iespaidīgākajām skolas aktivitātēm – Ziedu paklājs 2023.

Šī gada janvāris pagāja satraucošā plūdu zīmē, kad katru dienu un stundu sekojām tam, kādus pārbaudījumus nesīs Daugava un kā noturēsies aizsargdambis. Pateicoties glābēju darbam un iedzīvotāju saliedētībai, tika paveikts neiespējamais, lai glābtu pilsētu. Tagad, atskatoties uz šiem notikumiem, skolas kolektīvs tika aicināts izveidot zemūdens pasauli no ziediem un citām rudens veltēm.

Ko varētu slēpt Daugavas ūdens dzīles? Tur noteikti ir atradusies vieta dažādām zivīm, gliemežiem, vēžiem, ūdensaugiem un lieliem zemūdens akmeņiem. Varbūt tur nogrimusi kāda laiva vai enkurs? Ļaut vaļu fantāzijai un “ienirt” Daugavas dzelmē aicināja idejas autore – dabaszinību skolotāja Antra Skutela.

Precīzi augstākajai ūdens līmeņa atzīmei janvāra vidū – 8,92 metriem - skolas pagalmu rotā krāšņie ziedi, piesaistot aizvien jaunus interesentus un apliecinot kopīgi paveiktā darba nozīmību un kopīgi radītā prieka vienreizīgumu.

Kopā ar skolēniem zemūdens dzīles pētīja Sarmīte Straume

Jēkabpils 2. vidusskolas direktores vietniece


Comments


bottom of page