top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

“Ziemassvētki kanonā”


16. decembrī no plkst. 10.00 līdz plkst. 11.00 mēs, 6.m klases skolēni, piedalījāmies Latvijas Nacionālās bibliotēkas rīkotajā izglītojoši izklaidējošā tiešsaistes viktorīnā, kas veltīta Latvijas kultūras kanona tēmām.

Lai piedalītos viktorīnā, katrai klases komandai bija nepieciešams telefons ar interneta pieslēgumu atbilžu iesniegšanai. Viktorīnu vadīja aktieris Jānis Kronis. Pasākuma procesā iesaistījās un savās pārdomās par Latvijas kultūras kanonu dalījās AFS Starpkultūru programmas apmaiņas dalībnieki – Francijas, Itālijas, Taizemes un Honkongas pusaudži, kuri Latvijā ieradušies tikai augusta izskaņā un šeit pavadīs mācību gadu.

Neskatoties uz plašo dalībnieku mērķauditoriju, kas aptvēra 6.-9.klases, mūsu klases komanda starp 450 komandām ieguva 22.vietu. Jāteic, ka mums nedaudz paveicās ar dažām atbildēm, jo mūsu klases audzinātāja ir mūzikas skolotāja. Tiešsaistes laikā bija arī tehniskas kļūmes, bet viss operatīvi atrisinājās. Viktorīna bija ļoti interesanta, aizraujoša, jautra un pamācoša, tas bija lielisks klases saliedēšanas pasākums. Iesakām arī citām klasēm nākamajā gadā izmantot iespēju piedalīties un uzvarēt!

6.m klases skolnieces

Patrīcija Caurkubule, Paula Romanceviča, Enija SetkovskaComments


bottom of page