top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Ziemassvētku koncerts

2022. gada. 9. decembrī Jēkabpils 2. vidusskolas vokālais ansamblis “Varavīksne” sniedza Ziemassvētku koncertu daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra “Rosme” iestādes darbiniekiem un centra apmeklētājiem ar īpašām vajadzībām.

Koncertā izskanēja dažādu autoru Ziemassvētku dziesmas, kuras skolēni veltīja klausītājiem, radot patiešām gaišu, siltu un neaizmirstamu svētku atmosfēru. Skolēnus priecēja tas, ka daudzas dziesmas koncerta klausītāji dziedāja līdzi, tādejādi pastiprinot saikni un emociju pieplūdumu. Īpašs paldies “Rosme” centra vadītajai, kura uzaicināja mūs ciemos, jo kopā spējām iepriecināt centra apmeklētājus un radīt īpašu svētku gaidīšanas noskaņu.

Koncerta klausītāji vēlējās atkārtot šīs patīkamās sajūtas, tāpēc 2022. gada. 21. decembrī Jēkabpils 2. vidusskolas vokālais ansamblis “Atmiņu durvis” devās ciemos sniegt vēl vienu Ziemassvētku koncertu daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra “Rosme” iestādes darbiniekiem un centra apmeklētājiem ar īpašām vajadzībām. Arī šajā koncertā izskanēja daudzas oriģināldziesmas, kuru saturs vēstīja par Ziemassvētku gaidīšanas laiku, tradīcijām un ģimenes siltumu.

Šādi ārpusskolas pasākumi ļauj skolēniem pilnveidot savas kolektīvās dziedāšanas prasmes un skatuves pieredzi, vienlaikus radot prieku koncerta klausītājiem.

Interešu izglītības pedagogs Aija Ancāne

Cik brīnišķīgi, ka ziemā līdzās baltajai, saltajai ledus un sniega krāsai zaigo arī saulesstars un mirdzošs smaids. Tādēļ jau Ziemassvētku laiks ir Brīnumu laiks – tam viss iespējams, viss reāls. Pate