top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Kopā mācāmies, draudzējamies un augam!

Liekas, ka tas bija tikko, kad 1. klases skolēni vēra skolas durvis, lai soļotu pretī jaunām zināšanām, un nu jau ir pagājušas simts dienas. 100 dienas ir laika posms, kad skolēni pierod pie skolas vides un tās kārtības, ikdienas ritma, jauniem draugiem, kad mācās draudzēties, mācīties un sadarboties. Pirmajās 100 dienās pirmklasnieki ir apguvuši burtus, ciparus, notis. Tās ir burvju atslēdziņas, ar kurām var atslēgt visas durvis uz zināšanām.

Lai mūsu svētkus padarītu krāšņākus, aicinājām iesaistīties arī vecākus – kopā ar bērnu katra ģimene izgatavoja kādu interesantu lietu no 100 detaļām. Nu skolu rotā fantastiski darbi! Paldies, ka atradāt laiku sadarbībai kopēja prieka radīšanai.

Svētku nedēļas noslēgumā 1.u klases skolēniem notika jauks un sirsnīgs teatralizēts uzvedums “Esi mans draugs!”. Pasākuma laikā, kopīgi dziedot un izspēlējot rotaļas ar ezi Eiženu (Laura Leice), lapsu Capsu (Ina Šlesere) un peli Paulīni (Sarmīte Straume) tika gūta atziņa, ka mūsu ikdienu brīnišķīgu padara draugi. Neskatoties uz satraukumu, jo mazajiem pirmklasniekiem bija jāparāda, ko šajā laikā iemācījušies, tomēr dominēja kopā būšanas prieks.

100 dienu pasākums zināmā mērā ir noslēgums bērnu adaptācijas posmam. Sākums pilnvērtīgai, aizrautīgai un interesantai skolēna dzīvei.

1.u klases audzinātāja Ilze Čevere



Comments


bottom of page