top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Nāc spēlēt volejbolu!

Sporta interešu izglītības pulciņu šajā mācību gadā apmeklēja ap 30 skolēniem. Lai pilnvērtīgāk varētu apgūt volejbola prasmes, grupas tika dalītas atsevišķi- ar un bez priekšzināšanām. Jaunāko klašu skolēni apgūst pirmās tehniskās iemaņas un rotaļas, bet vecāko klašu dalībnieki turpina pilnveidot jau iegūtās volejbola prasmes, piedaloties turnīros un sacensībās.

Neskatoties uz to, ka 2.-4.klašu zēniem nodarbības organizētas tikai vienreiz nedēļā, bija vērojama liela atsaucība un regulāra apmeklētība. Meitenēm nodarbības notika divas reizes nedēļā, turklāt treniņos iesaistījās arī skolnieces, kas mācās mācību programmu īstenošanās vietā Jaunajā ielā 44.

Gūstot gandarījumu un prieku par ieguldīto darbu un savstarpējo atbalstu, sporta sacensībās starp novadu skolām volejbolā 2011.-2012. g. dzimušām meitenēm 4.-5.klašu meitenes izcīnīja 1.vietu.


Līdzvērtīga cīņa izvērtās 6.-7.klašu meiteņu grupā, kopvērtējumā iegūstot 2.vietu starp novadu skolām volejbolā 2009.-2010.g.dzimušām meitenēm.


Apmeklējot nodarbības, sporta spēļu elementi sekmē skolēnu koordinācijas, veiklības, izturības attīstību un sadarbību strādāt komandā, spēju rēķināties, uzticēties komandas biedram. To atzinīgi novērtē arī nodarbību dalībnieki:

“Te ir jauki iemācīties jaunas lietas. Man volejbols ir paticis jau no bērnības. Es spēlēju volejbolu mājās un ar draugiem. Ir prieks, ka esmu ieguvusi draugus arī šeit. Volejbols ir mans mīļākais pulciņš.” (Karlīna Tīna Krastiņa)

“Es apmeklēju volejbola nodarbības, jo vēlos, lai tas kļūst par manu hobiju. Apgūtās prasmes var noderēt dzīvē un pārbaudes darbā. Manuprāt, tas ir vislabākais sporta veids.” (Evelīna Zemļisnska)

“Šajā mācību gadā, apmeklējot volejbola nodarbības, esmu iepazinusi jaunus draugus. Esmu bijusi savās pirmajās sacensībās, kur mūsu komanda izcīnīja 1.vietu. Paldies mūsu skolotājai Initai Smirnovai par sniegtajām zināšanām volejbola spēlē.” (Kristiāna)

“Es piedalos volejbola pulciņā, jo gribu būt spēcīgs un ātrs.”(Ričards Caurkubuls)

“Šogad no draudzenes uzzināju, ka skolā var apmeklēt volejbola nodarbības. Nolēmu pamēģināt! Volejbolā var gūt gan uzvaras, gan piedzīvot zaudējumus, bet, lai uzvarētu, ir jāturpina mācīties pareizi servēt bumbu un piespēlēt apakšējās un augšējās piespēles. Volejbols man iepatikās, jo esmu sportiska meitene.”(Keita)


Veiksmi un sportiskas uzvaras arī turpmāk novēl

interešu izglītības pedagogs Inita Smirnova
Hei! Hvordan går det med deg? »

Šo frāzi norvēģu valodā var dzirdēt otrdienās pie 416.kabineta pēc pēdējās mācību stundas, kur pulcējas norvēģu valodas interešu grupas «Iepazīsim norvēģu kultūru un valodu!» dalībnieki. Vecuma grupa

Comments


bottom of page