10.b klase startē Čempionāta 2023 Finālā

Šogad jau 17. gadu norisinājās Latvijā lielākās jauniešu prāta un sporta spēles "Zelta Zivtiņas Čempionāts". Šī pasākuma dalībnieki ir skolēni no visas Latvijas. Lai tiktu līdz lielajam finālam bija jāizpilda dažādi mājas darbi- jāveic labais darbs, jāfilmē video, jāatbild uz jautājumiem, jāveido klases karogs. Pēc noteiktiem kritērijiem paveikto vērtēja un punktus piešķīra žūrija. Neviltots prieks bija uzzinot, ka esam tikuši finālā, jo bija ieguldīts ne mazums darba un laika. Fināls notika divas dienas, bet 20.maijā Bauskā tikās 70 klases no visas Latvijas 8.-9.kl.grupā un 70 klases 10.-12.kl.grupā. Laiks bija silts un saulains, pēc reģistrācijas diena iesākās ar pasākuma atklāšanu, kuras laikā saņēmām saldumus enerģijai, uzmundrinājuma un laba vēlējuma vārdus no organizatoriem. Iesildoties izlēkājāmies dīdžeja izvēlētās mūzikas ritmos un tika dots starts aktivitāšu veikšanai. Dienas laikā veicām daudzveidīgus prāta, spēka , veiklības, drosmes un izklaides uzdevumus, kuros demonstrējām individuālās un sadarbības prasmes. Jauniešiem, visas dienas garumā bija jākomunicē, jāpieņem dažādi lēmumi ,lai uzdevumus veiktu pēc iespējas labāk, līdz ar to valdīja spriedze, adrenalīns, atbildība, saliedēšanās. Ar lielisku komandas darbu, valsts policijas organizētajā aktivitātē par drošību, nopelnījām volejbola bumbu, SEB teltī tikām pie zaļām saulesbrillēm. Kopvērtējumā kausu neizcīnījām, bet mēs par to neskumstam, jo ieguvāk ko vairāk- izcili pavadītu dienu kopā ar klasesbiedriem, spilgtas emocijas, un baudījām atmosfēru, kādu var izjust tikai tik īpašos un vērienīgos pasākumos. Man, kā audzinātājai, bija interesanti vērot jauniešus no malas, vairāk viņus iepazīt nestandarta situācijās, viņi ir Lieliski. Noslēguma ballītē – mūzika, putas, smaidi un patīkams nogurums. Tie, kas kaut reizi ir piedalījušies finālā, vēlas to atkārtot, tāpēc mēs, ja būs tāda iespēja, nākošajā gadā atkal noteikti piedalīsimies, un iesakām to arī citiem klašu kolektīviem, tas ir tā vērts.

10.B kl.audzinātāja A.Ķiploka