100 dienas skolā

Jēkabpils 2.vidusskolas 1.klašu skolēni ar prieku un interesi sagaidīja 100.skolas dienu. Jau no rīta mazos pirmklasniekus skolā varēja atpazīt pārējo vidū- ar lepnumu katrs bija galvā uzlicis savu “Gudrības cepuri”. Katram tā bija īpaša, jo bija vai nu paša veidota, vai saņemta dāvanā no klases audzinātājas.

Aktīvi piedaloties svētku viktorīnā, visas dienas garumā pirmklasnieki pildīja dažādus interesantus uzdevumus, kas saistījās vai nu ar skaitli 100, vai arī ar skolā gūtajām zināšanām. Tā kā šis pasākums notika Valentīndienā, viens no uzdevumiem bija 100 reizes apskaut savus klasesbiedrus. Protams, ikviens dalībnieks tika atalgots arī ar salduma sirsniņu. Katra klase pasākumā piedalījās ar savu devīzi, ko uzskata par pašu svarīgāko- “Visi kopā uz priekšu!” (1.d), “Kauns nav nezināt, bet gan negribēt zināt!” (1.c), “Nedari citiem to, ko negribi, lai dara tev!” (1.b un 1.i), "Viens par visiem, visi par vienu!" (1.a), “Mīli savu tuvāko kā sevi pašu!”(1.e).

Dziedājām, dejojām, pildījām uzdevumus ar aizrautību, jo svētki mūsu ikdienu padara sirsnīgāku un jautrāku!

1.c klases audzinātāja Judīte Januškeviča