Atcerēsimies skolas gadus kopā!

Jēkabpils 2.vidusskola aicina absolventus un skolotājus uz absolventu tikšanās vakaru, kurš notiks 2023.gada 1.aprīlī plkst. 17:00.

Būs iespēja noskatīties Vladas Oļhovskas lugu “Ceļā uz Beļ-Eiru” (drāma, 2021) krievu valodā skolotājas L.Movčanes iestudējumā.

Anotācija

Dina jau sen ir influenceru kopienā savējā un domā par kopīga kanāla izveidošanu ar draugiem, taču īsi pirms pilngadības viņa mēģina saprast, ko vēlas no dzīves. Pēkšņi izrādās, ka viņai ne pārāk patīk jau pieņemtais scenārijs. Lēmums, kas visvairāk piesaista Dinu, kaitina gan visus viņas paziņas, gan māti.

Lomās: 1. Dina - Nikola Paula Baklanova 2. Steisija - Anna Bobrova 3. Rita - Elizaveta Kudrjavceva 4. Nika - Valērija Batrakova 5. Dinas mamma - Kristina Kaneļska/ Alina Orlova 6. Toha - Kirils Smirnovs 7. Nata/ Tata - Kristīne Bivaine/ Karina Orlova 8. Vadiks - Dmitrijs Ridevskis

Programmā:

● 17:00 - reģistrācija;

● 17:30 - svinīgais pasākums skolas aktu zālē;

● 18:30 - skolas teātra izrāde «По дороге в Бель-Эйр»

● 19:30 - Tikšanās ar skolotājiem un klasesbiedriem klašu telpās;

● 21:00 - Diskotēka visām paaudzēm.

Jēkabpils 2. vidusskolas kolektīvs