Diena bez telefona

19. aprīlī Jēkabpils 2. vidusskolas (Rīgas ielā 192)  skolēni pieņēma izaicinājumu  “Diena bez telefona”. Šī diena bija neierasta. Starpbrīžos valdīja neparasta kņada. Skolas gaiteņos un klasēs kopā ar skolotāju Aivu Avsjukeviču un Līgu Marķīzu uzspēlējām dažādas galda spēles. Skolotāja Maija Kondrāte aicināja “paviesoties” mūzikas pasaulē. Savu vērīgumu un aso prātu pārbaudījām, veicot skolotājas Antras Skutelas sagatavotos uzdevumus  “Zaļās gudrības”. Sporta zālē kopā ar sociālo pedagogu Inu Šleseri iemācījāmies daudz un dažādas rotaļas. Ar lielu interesi izaicinājumā iesaistījās arī klašu audzinātājas.

Šī diena patiešām bija īpaša, jo nolikām savus telefonus un piedalījāmies kopīgās nodarbēs,  daudz vairāk laika pavadot sarunās.

Dienas noslēgumā pārrunājām šīs dienas ieguvumu:

• Laiks pagāja ātrāk nekā vienmēr, bija interesanti (Katrīna, 5.u);

• Es iemācījos par notīm mūzikā (Valters, 5.u);

• Varēja uzspēlēt spēles un “nesēdēt” telefonā (Lauma, 5.m);

• Šajā dienā bija labi tas, ka sporta zālē daudzas klases  kopā spēlēja spēles (Madara, 5.m);

• Vēlētos, lai būtu vairāk šādu dienu (Līva, 5.m);

• Es neizmantoju telefonu visu dienu, jo bija jautri ar draugiem spēlēties (Krists, 6.i)

• Man patika ļoti. Es iesaku to darīt katru dienu (Jānis M., 3.m);

• Esmu laimīga, ka daži ar mani spēlēja spēli (Reičela, 3.m);

• Patika mūzikā izmēģināt dažādus mūzikas instrumentus (Matīss M., 1.u);

• Dienu pavadījām lieliski, interesanti, jautri, priekpilni, aktīvi.

• Mēs ieguvām jaunas zināšanas, iepazinām jaunas spēles, jaunus koku nosaukumus (4.m klases skolēni);

• Šī bija labākā diena mana mūžā! (Artūrs, 3.u);

• Ļoti forša diena, uzzināju jaunas spēles. Paldies tam cilvēkam, kas izdomāja šo dienu! (Evelīna, 3.m);

Lai draudzība ir vērtīgāka par kārtējo spēlīti telefonā!

Sociālais pedagogs Ina Šlesere