Ieradumam ir spēks!

Sadarbībā ar Jēkabpils novada pašvaldības Veselības veicināšanas koordinatori Ž. Tiltiņu, 23., 26. un 29. septembrī Veselības veicināšanas pasākuma ietvaros 1. - 4. klasēs notika skolēnu izglītojošas nodarbības - “Interaktīvu nodarbību cikli par regulāru fizisko aktivitāšu un citu veselīgu dzīvesveida paradumu nozīmi ikdienā bērniem grupās”.

Skolēniem bija iespēja tikties ar lektoriem/speciālistiem un sporta treneriem, lai runātu par vingrošanas pozitīvo nozīmi ikdienā, fiziskajām aktivitātēm kā svarīgu dienas režīma sastāvdaļu, lai saglabātu veselību un novērstu veselības problēmu attīstību.

Darba un atpūtas brīžu pilnvērtīgā plānošanā tikpat svarīgi ir ievērot pareiza dienas režīma sastāvdaļas, sabalansējot miega, atpūtas un ēdienreižu skaitu, arī samazinot mobilo ierīču lietošanas laiku.

Izzinošā informācija tika papildināta ar vizuālu prezentāciju un dinamiskām pauzēm.

Jēkabpils 2. vidusskolas

direktores vietniece Sarmīte Straume