Keramikas meistarklase "Māla stāsti: no idejas līdz mākslas darbam"

24. aprīlī Jēkabpils 2. vidusskolas 1.c klases skolēni apmeklēja keramikas studiju ” DR Keramika” Spunģēnos un piedalījās keramikas meistarklasē.    Nodarbību "Māla stāsti: no idejas līdz mākslas darbam" vadīja māksliniece Daiga Reiņikova. Keramikas meistarklase bija programmas "Latvijas skolas soma" kultūras pasākums.

Bērniem tas bija neaizmirstams piedzīvojums. Mākslinieces Daigas Reiņikovas vadībā viņi iepazinās ar māla pasauli- no vēsturiskām tehnikām līdz modernai mākslai. Skolēniem bija iespēja darboties ar mālu un izveidot  savu unikālo mākslas darbu-skaistu šķīvi, kurā ornamentus veidoja no pļavā salasītajiem augiem.

Skolēniem ļoti patika praktiskā darbošanās un iespēja izgatavot savu dāvanu Māmiņdienai.

klases audzinātāja  Aija Lapuha