Lieldienu izstāde

“No vizbulītēm, pūpoliem un zālēm,

No bērzu pumpuriem šis laiks ir austs,

Ko Lieldienas ir atnesušas plaukstās,

Mūs aicinot gan priecāties ,gan mīlēt

Un pašiem mīlestību paust.”

Pirmssvētku sajūtu skolā ienesa un iekrāsoja košās, skolēnu un vecāku rokām izlolotās Lieldienu kompozīcijas.

1.-3.klašu skolēniem Lieldienu nedēļā tika dota iespēja piedalīties “Mīlīgāko Lieldienu zaķu un olu” izstādē, kuras rīkotāji bija interešu izglītības pulciņa “Jautrās krāsas” dalībnieki. Lai ieinteresētu un mudinātu skolēnus piedalīties izstādē, arī paši pulciņa bērni ieguldīja savu iztēli un darbu, veidojot kartona un papīra zaķus ,ar kuriem izrotāja skolas gaiteni.

Interese par šo izstādu bija liela. Zaķi  un olas tika izveidoti dažāda lieluma, materiālu, krāsu un tehnikas. Katrs dalībnieks pārsteidza ar savu fantāziju un darba metodi. Zaķi tika darināti no pūpoliem, papīra, koka, plastilīna. Bija pat tādi zaķi, kas tika uzadīti vai uztamborēti. Visi izstādes darbi priecēja mūs skolas gaiteņos un neatstāja nevienu bez pozitīvām un priecīgām emocijām.

Žūrija, kuras sastāvā bija “Jautrās krāsas” pulciņa bērni ,izpētot katru izstādē iesniegto darbu, piešķīra :

1.vietu Dāvidam Kotkinam no 1.m klases

2.vietu Robertam Grodam no 1.m klases

3.vietu Ksenijai Kotkinai no 5.m klases

Šie skolēni saņēma saldas balvas un pateicības rakstus.

Interešu izglītības pulciņa “Jautrās krāsas” dalībnieki saka lielu paldies ikvienam izstādes dalībniekam par ieguldīto darbu, aktivitāti un radošām idejām!

Interešu izglītības pedagogs A.Avsjukeviča