LSFČ 4.-5.kl. zēnu komandai 3.vieta !

Mūsu skolas 4.-5.kl. zēnu futbola komanda starpskolu sacensībās izcīnīja 1.vietu un 12.maijā piedalījās Latvijas skolu futbola Čempionāta finālturnīrā (LSFČ) , kas norisinājās Rīgas 49.vidusskolas stadionā. Finālā tikās sešas spēcīgākās Latvijas skolu zēnu komandas šajā vecuma grupā. Jēkabpils 2.vidusskolu pārstāvēja Markuss Rutkovskis, Roberts Vecmuktāns, Daniels Ričards Vintenbergs, Markuss Kalniņš, Ričards Spūlis, Gļebs Anohins, Fēliks Dušenkovs, Kirils Ozoliņš, Nils Dzimtais un komandas kapteinis Reinis Jānis Romulāns. Spēles bija azartiskas un spraigas, jo katra komanda bija braukusi demonstrēt labu futbolu, pārspēt pretinieku un izcīnīt uzvaras. Sacensību gaitā varēja vērot puišu individuālo meistarību un sadarbības prasmes, kas dienas beigās rezultējās ar finālā izcīnīto godpilno 3.vietu, prieku un gandarījumu par paveikto. Balvā komandas kauss, trīs futbola bumbas un katram medaļas, kā arī pozitīvas emocijas, jauna spēļu pieredze. Mājupceļā devāmies labā noskaņojumā, tika pārrunātas spēles epizodes un kalti plāni jaunām uzvarām. Lepojamies ar puišu sniegumu Latvijas mērogā un sakām paldies viņu treneriem un vecākiem.

A.Ķiploka