top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Pavasara sveiciens!

Saulainā 29. maija rītā, ekskursiju dienā, Jēkabpils 2.vidusskolas 5.b klases skolēni devās uz Madonas Novadpētniecības un mākslas muzeju. Madonas muzejs ir viens no vecākajiem muzejiem Vidzemē.

Madonas Novadpētniecības muzejā aplūkojām ekspozīcijas un arī paši piedalījāmies divās nodarbībās “Uzcel Madonu” un ”Mākslas detektīvi”. Nodarbībā “Uzcel Madonu” skolēni, sadaloties grupās, veidoja Madonas vēsturisko centru un mūsdienu Madonu.

“Mākslas detektīvi” tika izsniegtas darba lapas ar izstādes darbu fragmentiem, un skolēniem šie fragmenti bija jāatrod un jāpieraksta atzīmētais cipars. Ekskursija bija izglītojoša un interesanta.

Aronas pilskalns, Bērzaunes pagastā, Madonas-Pļaviņu šosejas malā, ir īpašs ne tikai ar savu vecumu, bet tas veidots vēlajā dzelzs laikmetā. Pilskalns pieejams ikvienam apmeklētājam. Ieejas maksa netiek prasīta, apmeklētāji tiek lūgti atstāt ziedojumus. Pilskalnā skolēni varēja apmeklēt neordinārās atrakcijas, kas veidotas no vēlreiz izmantotiem materiāliem. Aronas pilskalns ir kļuvis par iedzīvotāju un tūristu iemīļotu vietu. Te var nogaršot un paņemt līdzi Ledavota ūdeni. Tiek veidoti dažādi vides objekti, ir izpļauti labirinti. Ekskursijas diena bija emocionāli piepildīta un ļoti interesanta.

5.b klases kolektīvsComentários


bottom of page