Pieskarties stiklam

Jēkabpils 2.vidusskolas 6.i klase 20. oktobrī apmeklēja Līvānu stikla un amatniecības centru, kur piedalījās programmas “Latvijas skolas soma” piedāvātajā radošajā nodarbībā “Pieskarties stiklam”.

Skolēni uzzināja informāciju par Līvānu stikla fabriku, kādi stikla izstrādājumi tajā tika ražoti, no kādiem materiāliem top stikls. Varēja apskatīt dažādus instrumentus, kurus izmanto stikla ražošanā, un mēģināt noteikt, kā tie tiek izmantoti.

Noklausoties informāciju par dažādām stikla krāsām un tehnikām, kuras izmanto stikla apgleznošanā, skolēni veica praktisko darbu. Katram bērnam bija iespēja izgatavot savu stikla dizaina priekšmetu – magnētiņu, ļaujoties fantāzijas lidojumam.

6.i klases audzinātāja Solvita Ukre