• Writer's pictureSkolēnu padome

Sadraudzības pasākumus Aknīstē

2023. gada 8. decembrī mēs, skolēnu padomes pārstāvji, atsaucoties uz Aknīstes vidusskolas skolēnu pašpārvaldes aicinājumu, devāmies uz sadraudzības pasākumu. Aknīstes vidusskolā mēs nebijām vienīgie ciemiņi, bet vienīgie  ciemiņi no Jēkabpils. Visi tika laipni uzņemti, dota iespēja iepazīties vakara gaitā. Aktu zālē notika pasākums. Jau sākumā mēs iepazināmies ar Aknīstes vidusskolas direktori un skolēnu pašpārvaldes sastāvu, dažādu jomu vadītājiem. Apbrīnojami, ka tik mazā vidusskolā izveidojās tik aktīva jauniešu komanda. Uzzinājām, ka rudenī notiek pašpārvaldes vēlēšanas, kurās pierāda savu prasmi darboties visatbilstošākie vadītāji. Arī pasākuma viesi pastāstīja par sevi un izteica novēlējumus Ziemassvētkos. Visi iepazinās ar pasākumā noteikto kārtību.

Patika dažādie konkursi- gan pasakas atstāstīšana, gan konkurss ar krēsliem, gan matemātikas konkurss, kurā mūsu parlamenta prezidents vinnēja. Interesanta bija pāru deja ar nejauši izvēlētu partneri u.c. Viktorīna par Eiropas valstīm tika izveidota Kahootā. Visi aktīvi iesaistījās, parādot savas zināšanas, šajā konkursā uzvarētājs bija Aknīstes vidusskolas skolēns. Pēc izklaides konkursiem sākās diskotēka. Vēl jāpiemin lieliski izveidotā foto zona. Pateicoties skolas direktorei par pasākumu, mēs devāmies atpakaļceļā. Tā beidzās garā skolas diena.