“SAULES RITMI”

Sniedzot iespēju skolas vecuma bērniem un jauniešiem piedalīties XIII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku mākslas projektā, Valsts izglītības satura centrs rīko vizuālās un vizuāli plastiskās mākslas konkursu “SAULES RITMI”.

Pirmā konkursa kārta notika novados. Pēc izvērtēšanas, darbi ar augstāko vērtējumu tika izvirzīti uz konkursa otro – reģionālo kārtu, kas 25. aprīlī notiks Līvānos. No Jēkabpils 2.vidusskolas uz otro kārtu tika izvirzīts arī mākslas studijas “Vizulīši” kopdarbs “SAULESBĒRNI” (2.pakāpe). Paldies Angelīnai Turlajai, Viktorijai Kondratenkovai, Juliannai Kālītei, Erlendam Krivšičam, Patrīcijai Polovkovai, Anetei Tomiņai un Normundam Mahinovam! Diplomus par iegūto 2.pakāpi saņēma arī Amanda Pitiļeviča (10.kl.) un Arina Plotičkina (8.a kl.).

Vēlot veiksmi turpmāk,

mākslas skolotāja Inga Kursīt