• Writer's pictureSkolēnu padome

Skolu jaunatnes sadarbības veicināšanas iespējas novadā

Mēs, tāpat kā citas novada vidusskolas, saņēmām Salas vidusskolas skolēnu pašpārvaldes un Eiropas kluba ielūgumu uz balli "Ceļā uz Ziemassvētkiem". 9.decembrī skolēnu padomes 9.-12. klašu skolēni kopā ar skolotāju konsultantu devāmies ceļā uz Salas kultūras namu. Galvenais nosacījums bija kāds Ziemassvētku simbols un labs garastāvoklis. Mēs nezinājam, kāda būs pasākuma norise, tāpēc notiekošais bija pārsteigums. Ar iepazīšanās deju sapratām, cik mūsu ir daudz, kas gatavi darboties savās skolās, būt aktīvi un atbildīgi citos pasākumos. Pasākuma gaitā bija lieliska iespēja iepazīties ar jauniešiem no citām skolām. Šādā pasākumā gandrīz visi piedalījās pirmo reizi, jo mūsu vienaudžiem epidemioloģiskā situācija valstī divus gadus neļāva pulcēties kopā. Mums liekas, ka visi ātri iejutās dažādu žanru un pat dažādu gadsimtu mūzikā, ko noteikti labāk par mums zina mūsu vecāki. Sākumā nevarējām pat iedomāties, ka būs tik interesanti, bet, kopā dejojot, laiks pagāja ātri, un guvām daudz pozitīvu emociju. Mēs sakām paldies Salas vidusskolas jauniešiem par organizēšanu un uzaicinājumu! Mēs noteikti gribētu piedalīties un atbalstīt tādus pasākumus.

Skolēnu padomes prezidents Artūrs Pavlovs