Sporta deju aktivitātes

Jēkabpils 2. vidusskolas sporta deju interešu izglītības nodarbībās horeogrāfs Ina Vāvere strādā pie audzēkņu stājas, ritma izjūtas un dažādu deju kustībām. Dejotāji apgūst skatuves kultūru, gatavojot priekšnesumus, kā arī piedalās Latvijas Sporta deju federācijas rīkotajās deju sacensībās.

1. septembrī Zinību dienas svinīgajā pasākumā plašai skolēnu un vecāku publikai tika sniegti deju paraugdemonstrējumi skolas stadionā. Interešu izglītības programmas dalībnieki skolas kolektīvu un viesus iepriecināja arī Skolotāju dienai veltītajā koncertā. Savukārt vecāku sirdis 1.b klases Ziemassvētku pasākumā sasildīja mazo dejotāju - sniegpārsliņu valsis.

Programmas dalībniekiem tiek piedāvāta iespēja sevi apliecināt arī profesionālā līmenī.. 23.oktobrī Sporta deju sacensībās “Zelta Rudens” Rīgā 2. vietu ieguva Francis Romanovskis un Samanta Kalniņa, kā arī Francis Romanovskis un Ariana Skeranska. Ralfs Rožkalns un Amanda Vītola ieguva 3.vietu

30.oktobrī Daugavpilī “Dinaburgas Kauss“ Pāru programmā 1.vietu ieguva Francis Romanovskis un Samanta Kalniņa, Kirills Zubovs un Ariana Skeranska, 2.vietas ieguvēji - Oskars Grinšpons un Patrīcija Vdovina.

Meiteņu solo programmā 1.vietu ieguva Keita Cīrule, Evelīna Zemļinska, Sofia Isaka, Angelika Veselova, Klēra Pavļukeviča. Meiteņu solo programmā 2.vietu ieguva Romija Anna Rimicāne, Alise Vladjuščenkova, Dārta Cankale , Elīna Žuravčika, Grieta Vārsberga – Apsīte, Nikola Malceniece, Anastasija Suhačova.

26.novembrī Daugavpilī “Draugu Dejas 2022” Pāru programmā 1.vieta Francim Romanovskim un Samantai Kalniņai, kā arī Kirillam Zubovam un Arianai Skeranskai.

Meiteņu solo programmā 1.vietu ieguva Keita Cīrule, Evelīna Zemļinska, Sofia Isaka, Angelika Veselova, Klēra Pavļukeviča, Romija Anna Rimicāne, Alise Vladjuščenkova. 2.vietu ieguva Dārta Cankale, Nikola Malceniece, Elīna Žuravčika, Patrīcija Vdovina. 3.vietu ieguva Anna Gerda Jauga.

10.novembrī sacensībās “Rīgas Ziema” 1.vietas ieguvēji - Francis Romanovskis un Samanta Kalniņa. Meiteņu solo 1.vietu ieguva Klēra Pavļukeviča.

Novēlu arī turpmāk nežēlot laiku sava individuālā talanta attīstībai un sasniegt arvien labākus personīgos rezultātus!

Sporta deju trenere Ina Vāvere