Vai starpbrīžos brīvā laika pavadīšana bez mobilā telefona šķiet neiespējama?

11. martā Jēkabpils 2.vidusskolas 1.-6. klašu skolēni Rīgas ielā 200 atsaucās uz aicinājumu DIENA BEZ MOBILĀ TELEFONA.

Starpbrīžos skolēni lietderīgi pavadīja brīvo laiku, apmeklējot skolas bibliotēku, spēlējot galda spēles, zīmējot un veltot laiku sarunām. Skolēni iesaistījās kopīgās spēlēs un rotaļās, ko vadīja Laura Leice. Ar savu muzikālo priekšnesumu visus priecēja mūzikas skolotājs Harijs Zdanovskis un mūsu skolas audzēkņi, kuri apgūst blokflautas spēli.

Ar lielu interesi skolēni vēroja robotikas pulciņa veidotos paraugdemonstrējumus skolotājas Marijas Setkovskas vadībā.

Šajā dienā guvām daudz pozitīvu emociju, dziedot karaoke. Starpbrīžos visas dienas garumā skolēniem bija iespēja radoši izpausties, veidojot savas klases kopējo gleznu-kolāžu.

Noliekot telefonus malā, mēs baudījām kopības sajūtu, atradām laiku viens otram.

Uz jautājumu, vai tiešām bez mobilā telefona iespējams kaut uz brīdi iztikt, varam atbildēt- MĒS VARAM! Mums tas izdevās!

Dažas skolēnu atziņas par aizvadīto dienu bez telefona:

• Nav balss!

• Augstāks Laimes hormonu līmenis!

• Labi pavadīts laiks!

• Bijām laimīgi!

• Šī ir bijusi labākā diena!

• Iemācījos dancot!

• Var izdzīvot bez telefona!

• Uzzināju jaunas mīklas!

• Nebojāju redzi!

• Uzlaboju fizisko formu!

• Ieguvu klusumu!

Jēkabpils 2. vidusskolas sociālais pedagogs Ina Šlesere