Ziedu paklājs

Kā ik gadu septembra mēnesī, arī šogad skolas apkārtni rotā daudzkrāsains Ziedu paklājs, kas iedvesmo gan pašus veidotājus, gan aicina uz mirkli apstāties skolas apmeklētājus un garāmgājējus.

Izveidosim savus Miera stabus no ziediem un citām rudens veltēm!- tāds ir šī mācību gada mūsu skolas tradicionālās aktivitātes vēstījums.

Miera stabs ir starptautiski atzīts visas pasaules cilvēku cerību un sapņu simbols. Tā misija ir izplatīt miera vēsti, lai miers valda uz Zemes tālu un plaši, apvienojot dažādu kultūru, ticības, tradīciju un politisko ideālu cilvēkus.

Lai skolēnu un skolotāju veidotie krāšņie ziedu rotājumi priecē visus, kuru ceļi vīsies uz Jēkabpils 2.vidussskolu, jo tajos iestrādātais vēstījums pauž -“Lai uz Zemes valda miers!”.

Paldies par līdzdalību!