• Writer's pictureSkolēnu padome

Ziemassvētku ieskaņas pasākums Sociālajā centrā “Rosme”

Katru gadu Ziemassvētku priekšvakarā Jēkabpils 2.vidusskolas skolēnu padomes pārstāvji apmeklē sociālo centru “Rosme”, piedāvājot svētkiem veltītas aktivitātes, un arī šis gads nebija izņēmums, tikai šogad uz centru 21.decembrī skolēnu padome devās kopā ar 3.c klases skolēniem un ansambli “Atmiņu durvis”. 3.c klases skolēni, kuru klases audzinātāja ir Jolanta Šinkūne, raiti un pārliecinoši uzstājās ar savu sagatavoto koncertprogrammu – dziesmām, dzejoļiem un ludziņu. Viņu koncertprogramma bija gan latviešu, gan angļu valodā. Skolēnu padome piedāvāja atminēt mīklas, iepazīties ar Ziemassvētku ticējumiem un tradīcijām, kā arī sagatavoja cienastu un radošas zīmēšanas nodarbības. Savukārt Aijas Rumjancevas vadītais ansamblis “Atmiņu durvis” deva iespēju sociālā centra apmeklētājiem izbaudīt Ziemassvētku dziesmas jau pieaugušu skolēnu izpildījumā. Izsakām īpašu pateicību mūsu skolas ansamblim un vadītājai A.Rumjancevai par to, ka viņi jau vairākus gadus dodas uz sociālo centru “Rosme” kopā ar mums. Paldies 3.c klases skolēniem un audzinātājai J.Šinkūnei par labdarības koncertu tiem, kuri no sabiedrības visvairāk gaida uzmanību un sapratni!

11.a klases skolniece Arina Leščova,

skolēnu padomes pārstāve