top of page

Apmeklējot Jēkabpils 2. vidusskolas mājaslapu, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes. Ja Jūs akceptējat sīkdatņu pieņemšanu, sīkdatņu izmantošanas tiesiskais pamats ir lietotāja piekrišana, un Jūs apstiprināt, ka esat iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas nolūkiem.

SĪKDATŅU PRIVĀTUMA POLITIKA

Jēkabpils 2. vidusskola rūpējas par to, lai sargātu Jūsu privātumu. Šī Privātuma politika attiecas uz Jūsu personas datiem, kurus apkopo Jēkabpils 2. vidusskola, vienotais reģistrācijas numurs 90000024205, Brīvības iela 120, Jēkabpils, LV-5201 (turpmāk tekstā Skola).

Nododot Skolai savus personas datus, Jūs piekrītat Privātuma politikas noteikumiem. Ja nepiekrītat Privātuma politikas noteikumiem, lūdzam neiesniegt savus personas datus apstrādei.

Šajā Privātuma politikā ar personas datiem jāsaprot informācija vai informācijas fragmenti, kas saistīti ar Jums, vai tāda informācija, kas varētu ļaut tieši vai netieši Jūs identificēt.

INFORMĀCIJA PAR SĪKDATNĒM

Mūsu tīmekļa mājaslapu esat atvēris, izmantojot kādu no pārlūkprogrammām, piemēram, Chrome, Firefox, Safari, Edge, Opera vai citu. Sīkdatnes (cookies) ir informācija, ko šī pārlūkprogramma iegūst un saglabā brīdī, kad Jūs lietojat mūsu mājaslapu. Nākamreiz, kad atkal apmeklēsiet mūsu mājaslapu, pārlūkprogramma atcerēsies Jūsu darbības un daļu no tām paveiks Jūsu vietā, piemēram, izvēlēsies darba valodu vai kontrolēs sīkdatņu paziņojuma attēlošanu. Ar sīkdatņu palīdzību mājaslapa iegūst spēju saglabāt mājaslapas apmeklētāja pārlūkprogrammas individuālos iestatījumus, atpazīt tos un atbilstoši reaģēt. Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai Jūs personiski identificētu, un datus par Jūsu navigāciju iegūtu mūsu kontrolē.

PERSONAS DATI, KURUS SKOLA APKOPO TIEŠI PAR JUMS

Skola var apkopot personas datus par Jums no dažādiem avotiem, ieskaitot personas datu apkopošanu: (I) tieši no Jums; (II) kad Jūs apmeklējat mūsu mājas lapu 2vsk.edu.lv un (III) no citiem avotiem.

Skola var apkopot personas datus tieši no Jums, kad Jūs sniedzat personas datus, lai piedalītos izlozēs vai konkursos, saņemtu informāciju vai sūtījumus, lietotu mājas lapu 2vsk.edu.lv, atstātu komentāru, uzdotu jautājumu, sazinātos ar Skolu vai citos nolūkos.

PERSONAS DATU APSTRĀDE UN IZMANTOŠANA

Tikai ar Jūsu iepriekšējo piekrišanu un atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likumam Skola var izmantot Jūsu personas datus. Mēs varam papildināt Jūsu sniegtos personas datus ar citu mūsu rīcībā esošu informāciju.

Tikai ar Jūsu iepriekšējo piekrišanu un atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likumam Skola var Jums sūtīt informāciju par produktiem, pakalpojumiem, speciāliem piedāvājumiem, akcijām un citu informāciju, ko uzskata par Jūs interesējošu.

Skola var nodot Jūsu personas datus citām kompānijām, kas veic vietnes administrēšanu. Skola nedos atļauju izmantot Jūsu personas datus jebkurā citā veidā un pieprasīs veikt Jūsu personas datu aizsardzības pasākumus.

Privātuma politika var tikt mainīta, tāpēc iesakām apmeklēt šo sadaļu regulāri, lai uzzinātu aktuālo informāciju.

  

SĪKDATŅU POLITIKA

Vietnē Skola izmanto sīkdatnes. Sīkdatnes ir faili, kas glabā informāciju Jūsu datora cietajā diskā vai pārlūkā, un tādējādi var noteikt, vai esat apmeklējis tīmekļa vietni iepriekš. Skola izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo vietnes pārlūkošanu.

Skola neizmanto sīkdatnes vai citas izsekošanas tehnoloģijas, lai ievāktu informāciju no Jūsu datora vai izvietotu informāciju Jūsu datorā vai citā ierīcē, ar kuras palīdzību apmeklējat vietni, vai lai izsekotu Jūsu tiešsaistes darbības, kad neatrodaties Skolas vietnē.
 

MĒS LIETOJAM GOOGLE ANALYTICS

Skolas tīmekļa vietnē ir uzstādīts “Google Inc” izveidotās programmas “Google Analytics” veidotās sīkdatnes. “Google Analytics” sīkdatņu izmantošanas mērķis ir mūsu tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošana un satura pielāgošana lietotāju vajadzībām. Plašāk par “Google Analytics” pakalpojuma sniegšanas noteikumiem var iepazīties mājaslapā.

Ja Jūs vēlaties, lai skola neiegūst informāciju par Jūsu aktivitātēm mūsu tīmekļa vietnē, Jums jāaktivizē Google Analytics Opt-out Browser Add-on papildrīks. Šis papildrīks sazinās ar Google Analytics JavaScript (ga.js), lai norādītu, ka dati par attiecīgo interneta vietnes apmeklējumu nav jāsūta uz “Google Analytics”.

KĀ IZSLĒGT SĪKDATNES?

Sīkdatnes varat pārvaldīt caur savas pārlūkprogrammas iestatījumiem, izvēloties, kuras sīkdatnes vēlaties pieņemt un kuras izdzēst. Jebkurā brīdī varat atteikties no sīkdatnēm, izdzēšot tos no savas pārlūkprogrammas, kurā tie ir ieviesti. Sīkdatņu pārvaldīšanas vieta ir atkarīga no Jūsu izmantojamās pārlūkprogrammas. Lai uzzinātu vairāk, kā kārtot vai izdzēst Jūsu pārlūkprogrammā ievietotās sīkdatnes, apmeklējiet Jūsu izmantojamās pārlūkprogrammas interneta vietni.

 

Detalizēta informācija par sīkdatnēm, to veidiem, lietošanu un dzēšanu (angļu valodā) apskatāma vietnēs ec.europa.eu un allaboutcookies.org

bottom of page