7.b klases mācību ekskursija

Programmas "Latvijas skolas soma" ietvaros devāmies uz Rīgas vēstures unkuģniecības muzeju, kur iepazinām ne tikai Rīgas vēsturi, bet arī seno viduslaiku bruņinieku dzīvesveidu un ieročus. Uzzinājām, cik sver zobens, kāda ir sajūta ar bruņucepuri galvā un daudz ko citu. Interesants bija stāstījums par eksponātiem no muzeja šaujamieroču kolekcijas, kuģniecības attīstību Latvijā.

Un vēl mēs apmeklējam Latvijas Nacionālo bibliotēku (LNB), kas ir vispārpieejama universāla zinātniskā bibliotēka. Nacionālā bibliotēka (LNB) dibināta 1919. gadā, bet jaunā ēka durvis lasītājiem vēra 2014. gadā. LNB jaunā ēka tika ierindota starp 21. gadsimta pasaules 10 lielākajām, skaistākajām un mūsdienīgākajām bibliotēkām. Mums patika ļoti liels skatlogs ar grāmatu plauktiem un Rīgas panorāma no 12.stāva.

7.b klases skolēnu vārdā klases audzinātāja Inna Semjonova

“Apkārt pasaulei”

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros speciālās pamatizglītības programmas izglītojamajiem bija iespēja piedalīties attālinātā smilšu kino un smilšu aplikāciju nodarbībā “Apkārt pasaulei”. Skolēn

Ekskursija pa Rīgas ielu