Bērnu un jauniešu mākslas darbu konkurss – izstāde un tērpu skate“Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi

20.aprīlī Daugavpilī norisinājās Latgales novada bērnu un jauniešu mākslas darbu konkurss un tērpu kolekciju skate “Latgales toņi un pustoņi”.

I kārta norisinājās novados, un uz II kārtu no mūsu skolas pārstāvēt Jēkabpils novadu tika izvirzīti visi 3 iesniegtie darbi: 4.klašu kolektīvais darbs “Visvērtīgākais riekstiņš”, 7.d klases skolnieču Dinijas Drobņickas, Paulas un Esteres Salmiņu kopdarbs “Daugavas krastā” un 8.d klases skolnieču Ievas Semjonovas un Lucie Sabo kopdarbs “Daugavas vēstules” (pedagogs Inga Kursīte).

Izstādē bija skatāmi darbi dažādās tehnikās no 10 Latgales novadiem un pilsētām. Laureātos un tālāk uz Rīgu, kur 3.jūnijā notiks konkursa III kārta un darbu izstāde “Latvijas Dziesmu svētku 150 toņi un pustoņi”, izvirzīti abu vecāko klašu skolnieču kopdarbi. Sveicam un lepojamies!

Vizuālās mākslas skolotāja Inga Kursīte