Ciemošanās Rozes pilsētā

Šī gada 20.oktobrī Jēkabpils 2.vidusskolas 5.e klase devās ekskursijā uz Rēzekni, lai iepazītu un izzinātu Rozes pilsētu. Šīs ekskursijas laikā, pateicoties programmai “Latvijas skolas soma”, skolēniem bija iespēja apmeklēt Latgales kultūrvēstures muzeju, kur apmeklējuma laikā notika izzinoša un aizraujoša muzejpedagoģiskā programma "Satikšanās Rozes pilsētā". Tās laikā skolēni izzināja Rēzeknes vēsturi un skatīja dažādus vēstures avotus. Pēc muzeja apmeklējuma skolēni devās uz Rēzeknes pilskalnu un klausījās Rozes stāstu. Ekskursijas ietvaros tika apmeklēts ARPC "Zeimuļs", kur varēja iepazīt kā interešu centru, tā bērnu un jauniešu interešu izglītībā radītos radošos darbus un pašiem skolēniem radīt savus darbiņus radošajā māla darbnīcā. Ekskursija bija izdevusies visiem, kas vēlējās uzzināt, izzināt un iesaistīties.

5.e klases audzinātāja Daira Voičonoka

“Apkārt pasaulei”

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros speciālās pamatizglītības programmas izglītojamajiem bija iespēja piedalīties attālinātā smilšu kino un smilšu aplikāciju nodarbībā “Apkārt pasaulei”. Skolēn

Ekskursija pa Rīgas ielu