top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Koncertlekcija “Kosmosa burvis”

Programmas „Latvijas skolas soma” ietvaros Jēkabpils 2.vidusskolas 3.m klases skolēni mācību gada izskaņā maijā devās muzikālā ceļojumā, izzinot Saules sistēmas noslēpumus.

Koncertlekciju “Kosmosa burvis” visi skatījās digitāli. Kosmosa burvis skolēnus iepazīstināja ar tuvām, tālām planētām un dažādiem kosmosa brīnumiem.

Skolēni ar prieku iesaistījās un devās izglītojošā un muzikālā ceļojumā kopā ar Kosmosa burvi, kurā izpildīja arī dažādas Latvijas un ārzemju populāras dziesmas. Skolēnus priecēja tas, ka varēja dejot, kustēties un dziedāt līdzi. Koncertlekcijas nobeigumā visi skolēni zīmēja, aprakstīja un atbildēja, uz kuru planētu gribētu aizceļot un kādēļ? Labprāt liela daļa skolēnu dotos uz Marsu.

Koncertlekcija mācību procesā ienesa pārsteiguma elementus un ļāva attiecīgo mācību priekšmetu, dabaszinības, aplūkot no cita skatupunkta.

Paldies Nacionālā teātra aktierim Uldim Siliņam, kurš iejutās kosmosa burvja lomā un saprotami, sirsnīgi kopā ar skolēniem izzināja Visuma brīnumus!

Planēta Zeme ir mūsu kopīgās mājas, ikvienam tajā dzīvojošam cilvēkam ir rūpīgi un saudzīgi jāizturas pret to, saglabājot visas tās vērtības un bagātību.


3.m klases audzinātāja Līga Marķīza

“Apkārt pasaulei”

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros speciālās pamatizglītības programmas izglītojamajiem bija iespēja piedalīties attālinātā smilšu kino un smilšu aplikāciju nodarbībā “Apkārt pasaulei”. Skolēn

Ekskursija pa Rīgas ielu

31. maijā Jēkabpils 2.vidusskolas 7.d klase, programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros, devās uz Krustpili. Skolēni piedalījās Jēkabpils Vēstures muzeja piedāvātajā ekskursijā Jēkabpils pilsētā par R

Comments


bottom of page