Latviešu kino filma “Ziemassvētki džungļos”

Tuvojoties Ziemassvētkiem, 5.i klases skolēni noskatījos jaunāko latviešu kino filmu “Ziemassvētki džungļos”.

Kopā ar filmas varoņiem - māsām Paulu un Kati, un viņu mammu - aizceļojām uz kādu eksotisku valsti, kurā meiteņu tēvs strādā par ģeologu zelta raktuvēs. Tuvojas Ziemassvētku laiks, taču valstī Ziemassvētkus nesvin, ģimenē rodas arvien vairāk strīdu, jo tēvs ir aizņemts darbā, un ģimenē nevienam, izņemot jaunāko māsu Paulu, nav ne laika, ne vēlmes gatavoties Ziemassvētkiem. Tāpēc Paula ar jauniegūto draugu Akimu nolemj doties uz džungļiem, lai sameklētu Ziemassvētku šamani, kurš glābtu gan Paulas ģimeni no šķiršanās, gan Ziemassvētkus.

Sekojot filmas varoņu gaitām, nokļuvām īstā piedzīvojumu karuselī – maldījāmies džungļos, satikām kanibālus un vietējos šamaņus, iepazinām cilvēkus, kuri glābj džungļus no zeltračiem, kā arī satikām dīvainu vīru ar garu, baltu bārdu, kurš palīdz bērniem nonākt atpakaļ ciemā un satikt savus vecākus.

Galvenā atziņa, ko guvām, skatoties filmu, - svarīgākais šajā pasaulē katram no mums ir ģimene.

Skolotāja Solvita Ukre

“Apkārt pasaulei”

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros speciālās pamatizglītības programmas izglītojamajiem bija iespēja piedalīties attālinātā smilšu kino un smilšu aplikāciju nodarbībā “Apkārt pasaulei”. Skolēn

Ekskursija pa Rīgas ielu