Lielais koku draugs – rudens

Lielais koku draugs – rudens – Mežā ir ienācis, Raisa lapas no zariem Un ļauj viņām zemē krist. Koki ir piekusuši, Kokiem atpūsties gribas, Gribas, tāpat kā mums, Drusciņ bezrūpības. (Ārija Elksne)

14. oktobrī Jēkabpils 2.vidusskolas 2.i un 3.c klase devās ekskursijā uz Zasu, lai kopīgi izpētītu rudens ienākšanu dabā. Kad par rudeni daudz dzirdēts sēžot skolas solā, ir vēlme dzirdēto pārbaudīt dabā. Zasas muižas parks atrodas ļoti skaistā vietā, Zasas upes krastos. Rudens tur ir īpaši krāšņš un baudāms. Bērni meklēja rudens krāsas dabā, lika tās maisiņos. Brīnījās, ka lapu kāti var būt arī sarkani un žēlojās, ka nevar brūnu krupi ielikt rudens maisiņā! Atradām lielākās rudens lapas, izsmaržojām un izstaigājām rudeni. Zasas muižas parku bērni iepazina arī caur stāstiem un leģendām. Ekskursiju noslēdzām ar draudzības spēli tautasbumbā Zasas vidusskolas sporta laukumā. Viena spēle izvērtās vairākās. Bērniem bija patīkami un jautri, bet skolotājiem patīkami noraudzīties klašu draudzībā.

Klašu audzinātājas Anda un Biruta

“Apkārt pasaulei”

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros speciālās pamatizglītības programmas izglītojamajiem bija iespēja piedalīties attālinātā smilšu kino un smilšu aplikāciju nodarbībā “Apkārt pasaulei”. Skolēn

Ekskursija pa Rīgas ielu