Operetes radošā laboratorija

30.novembra rītā 1.klases skolēni devās uz tikšanos ar operetes darbiniekiem. Gaidot šo notikumu, klasē jau bijām pārrunājuši to, kas ir operete, ar ko tā atšķiras no operas un teātra. Arī operetes pārstāvji sākumā pastāstīja bērniem par Operetes teātri un tā darbības veidu. Tomēr visinteresantākais piedzīvojums vēl tikai sākās, jo ar virtuālo briļļu palīdzību visi varēja pārcelties uz Operetes teātri. Apskatīt Operetes teātra skatuvi, skatītāju zāli, balkonu. Uzzināja, kur atrodas orķestris. Paviesojās arī aktieru ģērbtuvē, un kopā ar Pauku, Šmauku un Karlsonu varēja doties ceļojumā. Ceļā satika indiāņus, klausījās dziesmas un vēroja dejas.

Bērniem šis virtuālais ceļojums patika. Viņi labprāt gribētu doties vēl kādā līdzīgā ceļojumā.

Jēkabpils 2.vidusskolas 1.b klases audzinātāja Alda Sperga

“Apkārt pasaulei”

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros speciālās pamatizglītības programmas izglītojamajiem bija iespēja piedalīties attālinātā smilšu kino un smilšu aplikāciju nodarbībā “Apkārt pasaulei”. Skolēn

Ekskursija pa Rīgas ielu