top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Septembris

Kā jau iepriekš tika minēts, ka aktivitātes būs saistošas jauniešiem- laikmetiskas un radošas. Jēkabpils 2. vidusskolas jauniešus septembrī apciemoja jauniešu biedrības “Klubs “Māja” – jaunatne vienotai Eiropai”prezidents Raivis Gunārs Tauriņš un brīvprātīgā darba veicēji. Tikšanās bija internacionāla, noritēja dažādās valodās.


Septembra nodarbību ietvaros visas dienas garumā ar jauniešiem darbojās biodejas skolotāja Anita Čapkovska. Skolēniem tika sniegta unikāla un nebijusi pieredze iepazīt sevi un klasesbiedrus caur dejas un spēles prizmu. Ieklausīties sevī, iemācīties kontrolēt savas emocijas un atpazīt cilvēku temperamentus, lai vieglāk un pareizāk rastu saskarsmi ar šo cilvēku.


Karīna Isakova (Jēkabpils 2.vidusskolas 10.a klases skolniece) saka šādi : “Šīs lekcijas man deva iespēju uzzināt, ka pastāv šādas jauniešu biedrības. Tagad noteikti vairāk apmeklēšu Jēkabpils biedrību organizētos pasākumus, īpaši tos, kur būs jaunieši un tiem paredzētas aktivitātes. Bija ļoti interesanti paklausīties, kā citas tautas cilvēki jūtas mūsu valstī. Bija diezgan dīvaini vērot no malas klases biedrus biodeju laikā, bet tajā pašā laikā ļoti saistoši. Šīs nodarbības veicināja klases saliedēšanos un vairāk iepazinām viens otru. Man patika. ”


Savukārt par radošo pieeju savas ikdienas dzīves krāšņumam parūpējās mākslas pedagoģe, biedrības “In&Ga” vadītāja Ina Gelecka un biedrības pārstāve Maira Tropa, kuras kopā ar jauniešiem atklāja to vēlmes, piemēram, ar minimāliem līdzekļiem izveidot sev unikālo, apdrukāto, apgleznoto, sevis stilizētu apģērbu, vai pirms “īstā” tetovējuma izmēģināt un uzzināt zīmējumu nozīmi, semantiku ar hennas palīdzību. Jaunieši ieguva prasmes afišu veidošanā un sevis prezentēšanu internetvidē- multimediju lekcijās.

Oktobris

Nodarbības tika veltītas projekta “Kāpēc piedalīties? Jo Tu vari mainīt un mainīties!” aktivitātes Nr.2 Neformālās izglītības sesijām “Kā līdzās citiem izglītības veidiem “dzīvo” neformālā izglītība”

Comments


bottom of page