Virtuālais piedzīvojums

30.novembrī Jēkabpils 2.vidusskolā 1.e klases skolēni piedalījās programmas "Latvijas skolas soma" aktivitātē “Operetes radošā laboratorija”. Tā ir izrāde, kura skatāma ar virtuālās realitātes 3D brillēm. Skolēni virtuāli nokļūst pašā iestudējuma centrā uz skatuves, zālē, pat aizkulisēs VEF kultūras pilī. Skolēni virtuāli tikās ar Karlsonu, Pauku un Šmauku. Būtisks ieguvums no izrādes ir morāle: cik svarīgi ir cienīt un mīlēt vienam otru, dzīvot draudzīgi, ieklausoties līdzcilvēkos.

1.e klases audzinātāja Laura Ābola

“Apkārt pasaulei”

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros speciālās pamatizglītības programmas izglītojamajiem bija iespēja piedalīties attālinātā smilšu kino un smilšu aplikāciju nodarbībā “Apkārt pasaulei”. Skolēn

Ekskursija pa Rīgas ielu