“Ziemassvētki džungļos!”

22.decembrī, mazu mirkli pirms Ziemassvētku lielā brīnuma, 4.m klase devās aizraujošā kino ceļojumā meklēt Ziemassvētku sajūtu. Kopā ar galvenajiem filmas varoņiem Paulu un Akimu iekarojām džungļus, lai spētu atrast veidu, kā izglābt Ziemassvētkus un Paulas ģimeni no šķiršanās. Šajā piedzīvojumā mēs satikām tādus tēlus kā šamaņi, kanibāli, džungļu glābēji un citi. Piedzīvojums, kas parādīja katram bērnam, ka īstais Ziemassvētku brīnums mīt mūsos pašos, mūsu vērtībās.

Liels paldies par iespēju skolēniem baudīt jaunāko kino. Skolēniem ļoti patika! Pēc filmas diskutējām par redzēto – lai kur mēs atrastos, vienmēr blakus mums būs ģimene- cilvēki, kas atbalsta un kopīgi veido brīnumu!

Ligita Voltmane

“Apkārt pasaulei”

Programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros speciālās pamatizglītības programmas izglītojamajiem bija iespēja piedalīties attālinātā smilšu kino un smilšu aplikāciju nodarbībā “Apkārt pasaulei”. Skolēn

Ekskursija pa Rīgas ielu