• Writer's pictureSkolēnu padome

Zināšanas un prasmes mūsu nākotnei

1.decembrī mūs, skolēnu padomes pārstāvjus, uzaicināja apmeklēt Jēkabpils novada Bērnu un Jauniešu centru un piedalīties apmācību ciklā jauniešiem "Mani resursi, prasmes". Tās bija nodarbības "Tu esi brīnišķīgs! Iepazīsti savus talantus!" ar improvizācijas treneri Inesi Zīli. Nodarbību laikā mēs runājām par ķermeņa valodu, žestiem, pašcieņu, pašsajūtu, individualitāti, labām un sliktām rakstura īpašībām. Palika atmiņā vairāki interesanti uzdevumi. Kādā brīdī mums tika dota lapa, kurā bija koka attēls ar dažādiem cilvēkiem uz tā, mums bija jāsaka, kā mēs kurā situācijā jūtamies. Mēs to apspriedām, stāstījām par sevi un saviem talantiem, tas bija ne tikai ļoti interesanti un jautri, bet arī noderīgi, ja spējām analizēt savas rakstura īpašības un dotumus. Beigās mums bija uzdevums ar baiļu un kompleksu “sadedzināšanu”, mēs no papīra uztaisījām baiļu un kompleksu bumbuļus, pēc to prezentēšanas visi kopā ārā sadedzinājām tos. Mums ļoti patika šī nodarbība, tā bija jauna, unikāla pieredze.

Skolēnu padomes prezidents Artūrs Pavlovs