Zēnu - vokālistu konkurss

2024.gada 17.aprīlī A.Žilinska Jēkabpils  mūzikas skolā notika konkurss, kurā piedalījās vairāki Jēkabpils novada zēni - vokālisti. Konkursa mērķis ir motivēt un ieinteresēt zēnus dziedāt solo un veicināt viņu radošo pašizpausmi mūzikā. Zēniem bija jāiekļauj savā repertuārā 3 dziesmas  ( gan latviešu tautas dziesmas, gan latviešu komponistu dziesmas). No Jēkabpils 2.vidusskolas piedalījās 5.d klases skolnieks Ričards Bīrīts, iegūstot 1.pakāpes diplomu, skolotāja Kristīne Studāne - Indriksone, koncertmeistare Jekaterina Haļiullina.

1.pakāpes diplomu ieguvējiem ir iespēja piedalīties tālākā konkursa norisē Lubānas vidusskolā, kur notiks izcilā operdziedātāja J.Zābera piemiņai veltīts zēnu - vokālistu konkurss “Aiviekstes lakstīgalas 2024.”

Mūzikas skolotāja Kristīne Studāne-Indriksone