Jēkabpils 2.vidusskolas 

SKOLOTĀJU SARAKSTS

Nr.p.k        Uzvārds, vārds                              Kabinets                       Mācību priekšmets

                                                       Jauna iela          Rīgas iela

  1.       Ancāne Aija                     1.16vk                                     mūzika

  2.       Artemjevs Arturs                3.15jk                                     datorika

  3.       Auzāne Guna                   3.17vk                                    sākumskolas skolotāja

  4.       Auzāns Uldis                      0.07vk               12.                dizains un tehnoloģijas

  5.       Avena Marika                   4.16jk                                     latviešu valoda un literatūra

  6.       Avišāne Silvija                    4.16jk                                     latviešu valoda un literatūra

  7.       Avsjukeviča Aiva                                        29.                sākumskolas skolotāja

  8.       Ābola Laura                      2.09vk                                   sākumskolas skolotāja

  9.       Āriņa Sandra                     3.03jk                                    dabaszinības, bioloģija

  10.       Baranovska Ruta              1.04ik                                    sākumskolas skolotāja

  11.       Belugina Diāna                 1.04ik                                    sākumskolas skolotāja

  12.       Bicāne Agnese                 4.20jk                                     ķīmija

  13.       Bičole Ilona                       0.27jk                                     matemātika

  14.       Bikovska Ilona                   2.10vk                                   sākumskolas skolotāja

  15.       Briede Ksenija                   Sporta zāl                             sports un veselība

  16.       Brūvere Olita                     2.02i                                      latviešu valoda un literatūra

  17.       Cinkmane Anita               0.27jk                34.               mūzika

  18.       Ciprusa Inita                                                                   angļu valoda

  19.       Čevere Ilze                                                  3.                  sākumskolas skolotāja

  20.       Davidovska Gunta                                 Metodiskais kabinets     instrumenta spēles apmācība

  21.       Dišlere Ineta                     1.08ik                                     angļu valoda

  22.       Dogureviča Nataļja         3.11jk                                    angļu valoda

  23.       Džeikuna Jeļena              2.04vk                                    sākumskolas skolotāja

  24.       Eglīte Ilze                                                      3.                 matemātika

  25.       Gorpiņiča Ļubova            2.03jk                                     matemātika

  26.       Grigale-Tuča Irina            1.11vk                                    speciālās izglītības pedagogs

  27.       Guseva Elza                      Sporta zāle                           sports un veselība

  28.       Hamatzjanova Anna                                 35.               sākumskolas skolotāja

  29.       Jansons Jānis                    3.15jk                                    datorika

  30.       Januškeviča Judīte          3.15vk                                   sākumskolas skolotāja

  31.       Jaskova Jeļena                2.18jk                                     matemātika

  32.       Jekaraševa Svetlana      2.02vk                                    sākumskolas skolotāja

  33.       Jurgeviča Anda              2.15vk                                    sākumskolas skolotāja

  34.       Karnauhova Tatjana       4.17jk                                     krievu valoda

  35.       Kaulakane Zaiga             3.18jk                                     dizains un tehnoloģijas, dabaszinības

  36.       Kondrāte Maija                                          28.                mūzika

  37.       Korabovska Irina              2.16jk                                      matemātika

  38.       Koroļkova Anna               4.03jk                                     vizuālā māksla

  39.       Kostenko Olga                 4.12jk                                      sociālās zinības

  40.       Kovaļova Sintija                                                              latviešu valoda un literatūra

  41.       Kozlovska Solvita              4.14jk                                     uzņēmējdarbības pamati

  42.       Kozuliņa Aiva                   1.09ik                                      angļu valoda

  43.       Kravcova Ludmila           3.19jk                                      krievu valoda

  44.       Krūmiņa Lāsma                4.15jk                                      ģeogrāfija

  45.       Kursīte Inga                       4.03jk                                     vizuālā māksla

  46.       Ķestere Maruta                4.12jk, 4.15jk, 4.11jk                      vēsture

  47.       Ķiploka Aivita                   Sporta zāle                           sports un veselība

  48.       Laitāne Antra                                              19.               angļu valoda

  49.       Lapuha Aija                      3.11vk                                   sākumskolas skolotāja

  50.       Laurenova Irina                4.16jk                                     matemātika

  51.       Lazdiņa Jana                   1.03ik                                      angļu valoda

  52.       Lazdiņš Andris                   2.15jk                                     fizika

  53.       Levinska Agnese              0.27jk                28., 32., 15., 29. mūzika

  54.       Lovčinovska Vanda         2.13jk                                     matemātika

  55.        Madžule Vēsma              3.18jk                                    dabaszinības, bioloģija

  56.       Marķīza Līga                                                17.              sākumskolas skolotāja

  57.       Mazureviča Jeļena         1.08vk                4., 33.           sociālās zinības, dizains un tehnoloģijas, vizuālā māksla

  58.       Mekša Stella                                                38.               krievu valoda

  59.       Mežaraupe Vineta          2.01ik                                     latviešu valoda un literatūra

  60.       Mičko Klavdija                  3.14jk                                    angļu valoda

  61.       Molčanova Žanna           3.09vk                                   sākumskolas skolotāja

  62.       Movčane Ludmila           3.24jk                                     krievu valoda

  63.       Mūrniece Līga                  2.08vk                                    sākumskolas skolotāja

  64.       Obrumans Raivis              Sporta zāle                           sports un veselība

  65.       Ozola Sandra                   1.09ik                  34.              vācu valoda

  66.       Pauļuka Dace                                             15.              sākumskolas skolotāja

  67.       Prauliņa Inese                   1.02ik                                    angļu valoda

  68.       Rancova Lueta                3.04vk                                    sākumskolas skolotāja

  69.       Radzeviča Līga                1.18jk                                     latviešu valoda un literatūra

  70.       Rāviņa Inese                    4.20jk                                      ķīmija

  71.       Rogāle Aija                      4.03jk                  4.                 vizuālā māksla

  72.       Ruliete Ilvita                      1.08vk                                    latviešu valoda un literatūra

  73.       Rusakova Lidija                Sporta zāle                           sports un veselība

  74.       Rusiņa Irina                        3.12jk                                     krievu valoda

  75.       Sargune Ineta                   2.02ik                                    dizains un tehnoloģijas, angļu valoda

  76.       Semjonova Inna              Sporta zāle                            sports un veselība

  77.       Setkovska Marija              4.14jk                 32.               datorika

  78.       Skutela Antra                    3.03jk, 2.16jk       4.               dabaszinības, bioloģija

  79.       Skutele Zanda                2.13jk, 2.11jk, 2.18jk                      latviešu valoda un literatūra

  80.       Smirnova Inita                   Sporta zāle                           sports un veselība

  81.       Soroka Solvita                  1.03jk                                      latviešu valoda un literatūra

  82.       Spaskovs Maksims            0.22vk                                   dizains un tehnoloģijas

  83.       Sperga Alda                     1.20jk                                     sākumskolas skolotāja

  84.       Sprindža Biruta                 2.16vk                                    sākumskolas skolotāja

  85.       Spuriņa Evija                    1.09ik                   36.              angļu valoda

  86.       Stepiņa Velta                   1.07ik                                     angļu valoda

  87.       Studāne-Indriksone Kristīne  1.09vk                                   mūzika
  88.       Ščegalkova Anita            1.17jk                                     sākumskolas skolotāja

  89.       Šinkūne Jolanta                1.05vk                                   sākumskolas skolotāja

  90.       Škarstāne Valentīna       2.11jk                                      matemātika

  91.       Šlesere Ina                                                   15.b., 23.          sākumskolas skolotāja

  92.       Taškāne Jolanta              1.01ik                                      latviešu valoda un literatūra

  93.       Ukre Solvita                                                 25.               sākumskolas skolotāja

  94.       Vanags Kārlis Patriks        Sporta zāle                           sports un veselība

  95.       Vecele Aija                       0.23jk                33.               dizains un tehnoloģijas

  96.       Vinogradova Žanna        4.11jk                                     vēsture

  97.       Vīndedze Aļona                                        15.                 instrumenta spēles apmācība

  98.       Vītola Līga                        1.22jk                                      latviešu valoda un literatūra

  99.       Voičonoka Daira             2.20jk                 4.                 sociālās zinības

  100.       Voitenko Marina              2.10jk                                     matemātika

  101.        Voltmane Ligita                                         26.               sākumskolas skolotāja

  102.        Zarkeviča Natālija          4.10jk                                     datorka

  103.        Zdanovskis Harijs                                          5.                instrumenta spēles apmācība

  104.        Žurila Rudīte                     3.02vk                                    sākumskolas skolotāja