5.b klase piedalījās digitālajā nodarbībā “Zinātnes un mākslas krustpunkti”

19.aprīlī 5.b klase programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros piedalījās digitālajā nodarbībā.

Pasākumā nosaukums “Zinātnes un mākslas krustpunkti”, un to mums nodrošināja laboratorium.lv.

Pasākuma vadītājs Vladislavs deva mums iespēju ieskatīties filmas “Dvēseļu putenis” veidošanas procesā. Viņš stāstīja, ko vajadzēja darīt, lai skatītāji noticētu, ka tiešām filmas varoņi tika ievainoti un brūces ir īstas. Parādīja, ka var uztaisīt gandrīz īstu sniegu. Klases zēni bija sajūsmā par to, kā vienkāršās lietas pārvērtās par īstām asinīm.

Pasākums bija izzinošs un neparasts.

5.b klases audzinātāja Inna Semjonova

Liepājas teātra mācībizrādi “Kā top Izrāde?”

27. maijā 4.c klases skolēni noskatījās projekta Latvijas skolas soma ietvaros piedāvāto Liepājas teātra mācībizrādi “Kā top Izrāde?” Tas bija atraktīvs ceļojums pa izrādes tapšanas posmiem. Liepājas