Interaktīva nodarbība ‘’Mākslas un zinātnes krustpunkti”.

Klāt 29.marts, un ‘’Latvijas skolas somas ‘’ ietvaros 4.i un 6.c klase vēro interaktīvo nodarbību ‘’Mākslas un zinātnes krustpunkti”.

Gaidījām brīnumus un sagaidījām! Skolēni uzzināja, kā filmās rodas ticami efekti - asinis, kā tās iegūst, kā tiek veidotas rētas uz cilvēka ķermeņa, kā deg roka vai cilvēka ķermenis, bet cilvēks to nejūt, jo ir apstrādāts ar speciālu degošo šķidrumu. Vēroja un uzzināja, kā var pagatavot mākslīgo sniegu, ko nevar atšķirt no īstā sniega. Viens brīnums sekoja otram brīnumam.

Vēl skolēniem bija iespēja vērot filmas ‘’Dvēseļu putenis’’ uzņemšanas gaitu un kaskadieru darbu.

Nodarbība rosināja palūkoties apkārt! Ap mums ir brīnumu pilna pasaule un šos brīnumus radījis cilvēks! Nodarbība visiem bija kā aizraujošs, neaizmirstams piedzīvojums!

Paldies ‘’Latvijas skolas soma’’ laboratorium.lv par izzinošo un interesanto nodarbību.

Skolotājas- Ilze Eglīte

Anita Hamatzjanova

Liepājas teātra mācībizrādi “Kā top Izrāde?”

27. maijā 4.c klases skolēni noskatījās projekta Latvijas skolas soma ietvaros piedāvāto Liepājas teātra mācībizrādi “Kā top Izrāde?” Tas bija atraktīvs ceļojums pa izrādes tapšanas posmiem. Liepājas