Izglītojoša, muzikāla darbnīca ritma un skaņu pasaulē

Laika posmā no 24.05.2021. – 28.05.2021. 2.m, 2.u, 4.m klases skolēni, “Skolas somas” ietvaros, izmantoja iespēju un iepazina mūzikas pasauli kopā ar mūziķiem, perkusionistiem Nilu Īli un Maiju Sējāni Īli. Nodarbība notika attālināti, video formātā. Nodarbības laikā skolēni ne tikai iepazinās ar vismaz 50 dažādiem mūzikas un skaņu instrumentiem, bet arī darboties līdzi, izmantojot savus iepriekš sagatavotos instrumentus no mājās atrodamiem priekšmetiem.

Skolēni, skatoties video filmu, varēja aktīvi darboties sitamo mūzikas instrumentu iepazīšanā, attīstīt ritma izjūtu, gūt plašāku ieskatu daudzveidīgajā ritma, perkusiju pasaulē. Īpaši bērniem patika gatavot šeikerus, ar kuriem paši varēja muzicēt un izpildīt ritmu.

Klašu audzinātājas: Ilze Čevere,

Līga Mūrniece, Maija Kondrāte

Liepājas teātra mācībizrādi “Kā top Izrāde?”

27. maijā 4.c klases skolēni noskatījās projekta Latvijas skolas soma ietvaros piedāvāto Liepājas teātra mācībizrādi “Kā top Izrāde?” Tas bija atraktīvs ceļojums pa izrādes tapšanas posmiem. Liepājas