top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

Raimondam Paulam - 85

Pateicoties projektam "Latvijas Skolas soma", Jēkabpils 2.vidusskolas skolēniem bija iespēja skatīties digitālā veidā koncertlekciju par Latvijas populāro komponistu Raimondu Paulu, kuram šogad apritēja 85 gadi.

Vienlaicīgi tā bija iespēja iepazīties ar aktuālo Latvijas mūzikas dzīvē. Skolēni varēja sev piemērotā laikā noskatīties šo lekciju, tādējādi iepazīties ar mūsu izcilā latviešu komponista, pianista, Maestro R. Paula daiļradi un dzīves gājumu. Koncertlekcijas veidotāji arī piedāvāja pēc filmas noskatīšanās skolēniem darba lapu, kurā atbildes uz jautājumiem varēja rast filmas saturā.

Skolēni ar lielu interesi piedalījās šajā "Skolas somas" piedāvātajā projektā un izteica vēlēšanos piedalīties vēl kādā no muzikālajiem projektiem. Pēc koncertlekcijas noskatīšanās ar skolēniem izrunājām, kas viņiem patika, kas likās interesants, kas bija priekš viņiem jauns un nezināms.


Jēkabpils 2. vidusskolas mūzikas skolotāja

Kristīne Studāne - Indriksone

Liepājas teātra mācībizrādi “Kā top Izrāde?”

27. maijā 4.c klases skolēni noskatījās projekta Latvijas skolas soma ietvaros piedāvāto Liepājas teātra mācībizrādi “Kā top Izrāde?” Tas bija atraktīvs ceļojums pa izrādes tapšanas posmiem. Liepājas

Comments


bottom of page