4.i klase koncertstāstā “Ziemassvētku pasaka”

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir tik īpašs – piparkūku un mandarīnu smarža, eglītes rotāšana, svecīšu liesmas…

Šajā laikā arvien vairāk dzirdam vārdus – labsirdība, laipnība, dāsnums. Tieši par šīm vērtībām, gaidot Ziemassvētkus, mums no jauna atgādināja koncertstāsts “Ziemassvētku pasaka”.

Skolēni devās skaistā un emocionāli bagātā ceļojumā pasaku valstībā kopā ar Jāni Moiseju gan izdziedot skaistākās Ziemassvētku dziesmas, gan klausoties dažādu tautu pasaku sižetus.

Jūtot līdzi Margaritas Stārastes nepaklausīgajam “Ziemas pasakas” varonim Kraukšķītim, priecājoties par laipno un čaklo kurpnieku Brāļu Grimmu pasakā “Elfi un kurpnieks” un iepazīstot vēl citu pasaku varoņus un to stāstus, skolēni saklausīja galveno Ziemassvētku vēstījumu – dots devējam atdodas.

Paldies par sirsnīgo, gaišo koncertstāstu “Ziemassvētku pasaka” tā veidotājiem SIA Framest Music un projektam Skolas Soma.

4.i klases audzinātāja Solvita Ukre

Senās spēles “Sēļu sētā”

Ir klāt mācību gada noslēgums. Ir paveikts liels darbs un esam pelnījuši atpūtu savu draugu un klasesbiedru lokā. Tik sen neesam kopā rotaļājušies, dziedājuši un priecājušies. Visi labā noskaņojumā, c