top of page
  • Writer's pictureJēkabpils 2. vidusskola

6.klašu ekskursija “Mēs - pētnieki”.

2021.gada 10.septembrī, dzestrā, bet saulainā rītā esam satikušies, lai dotos sen gaidītajā ekskursijā. Katra skolēna acīs var redzēt mirdzumu un gaidas pēc piedzīvojumiem. Lai notiek!


Šajā saspringtajā laikā esam gatavi iepazīt Latgali. Mūsu ekskursijas punkti – Nīcgales akmens, atkritumu poligons “Dziļā vāda”, Skrindu dzimtas muzejs Vabolē un Latvijas Valsts Mežu organizētā ekspedīcija. Šo ekskursiju esam sasaistījuši ar dabaszinību stundām. Cik jauki un aizraujoši!


Latvijas Skolas Soma projekta ietvaros apmeklējām Skrindu dzimtas muzeju Vabolē – apskatījām senatnīgas lietas, devāmies pastaigā pa muzeja parku un veidojām zīmējumus uz t-krekliem.


Vislielākais piedzīvojums bija LVM organizētā ekspedīcija. 10 pieturvietās uzzinājām daudz ko jaunu par mežu, tā kopšanu un saglabāšanu. Katrā pieturvietā mums bija kāds uzdevums, kas jāpilda darba burtnīcā. Kopējais ekspedīcijas garums bija apmēram 2 km. Piedzīvojuma beigās mūs sagaidīja ugunskura vietas, kur cepām desiņas un atpūtāmies.


Esam priecīgi, ka aizbraucām un uzzinājām daudz ko jaunu!


6.e klases audzinātāja Ligita Voltmane

Senās spēles “Sēļu sētā”

Ir klāt mācību gada noslēgums. Ir paveikts liels darbs un esam pelnījuši atpūtu savu draugu un klasesbiedru lokā. Tik sen neesam kopā rotaļājušies, dziedājuši un priecājušies. Visi labā noskaņojumā, c

Comentários


bottom of page