Ceļojums pa Ziemassvētku tradīcijām

Pirms Ziemassvētkiem mūsu skolas skolēniem bija lieliska iespēja noskatīties "'Latvijas skolas somas"' piedāvāto koncertstāstu "'Ziemassvētki apkārt pasaulei"'. Skolēni iepazina citu tautu un kultūru tradīcijas, svinot šos ģimeniskos un priecīgos svētkus - Ziemassvētkus! Varējām iepazīt nezināmas Ziemassvētku melodijas un arī atpazīt mums jau tik sen zināmās un mīļās Ziemassvētku dziesmas. Un kāds prieks un baudījums dziedāt līdzi tik izciliem un profesionāliem mūziķiem! Īsta Ziemassvētku dāvana!

5.m klases audzinātāja Maija Kondrāte

Senās spēles “Sēļu sētā”

Ir klāt mācību gada noslēgums. Ir paveikts liels darbs un esam pelnījuši atpūtu savu draugu un klasesbiedru lokā. Tik sen neesam kopā rotaļājušies, dziedājuši un priecājušies. Visi labā noskaņojumā, c