Koncertlekcija “Ziemassvētki apkārt pasaulei” 7.a klasē.

14. decembrī 7.a klases skolēni klausījās Latvijas dziedātāja Mikus Abaroniņa ļoti interesantu koncertlekciju “Ziemassvētki apkārt pasaulei”. Koncerts skolēniem patika, jo mēs uzzinājām par populārajām Ziemassvētku dziesmām, iepazināmies ar daudzveidīgām - gan tradicionālajām, gan atšķirīgām Ziemassvētku tradīcijām citās valstīs. Koncertā skanēja pazīstamas latviešu Ziemassvētku dziesmas, populāras melodijas no filmas par Hariju Poteru un baleta „Riekstkodis”. Skolēni dziedāja līdzi, dejoja, atbildēja uz jautājumiem par mūzikas instrumentiem un Ziemassvētku tradīcijām. Koncerts bija lielisks, un sirdī visiem palika ļoti laba, silta Ziemassvētku sajūta.

7.a skolnieces Kataļina Agurejeva

un Karina Kovaļova

Senās spēles “Sēļu sētā”

Ir klāt mācību gada noslēgums. Ir paveikts liels darbs un esam pelnījuši atpūtu savu draugu un klasesbiedru lokā. Tik sen neesam kopā rotaļājušies, dziedājuši un priecājušies. Visi labā noskaņojumā, c