Koncertprogramma “Ziemassvētku pasaka”

Ja vēlies klausīties pasakas un iejusties Ziemassvētku noskaņās, tad SIA Framest Music sagatavotā koncertprogramma “Ziemassvētku pasaka” ir domāta tev.

Mēs, 6. klases skolēni, tieši tā arī izdarījām: skatījāmies klases stundā stāstu par skaistākām Ziemassvētku pasakām un satikām Margaritas Stārastes Kraukšķīti, Sniega karalieni, Ziemassvētku garus, Puteklīšu pāri un daudzus citus labi zināmus tēlus no latviešu un cittautu literatūras. Programmā skanēja slavenas Ziemassvētku dziesmas, mēs dziedājām līdzi, teksti bija redzami ekrānā.

Mani klasesbiedri šim pasākumam izvēlas īpašības vārdus: jautri, ar interesantām un pazīstamām dziesmām, neparasti skatāmi, wow, pacilājoši. Ziemassvētku pasaka attīsta spēju domāt un mudināt uz labiem darbiem.

Sofija Pučinska,6.a

Senās spēles “Sēļu sētā”

Ir klāt mācību gada noslēgums. Ir paveikts liels darbs un esam pelnījuši atpūtu savu draugu un klasesbiedru lokā. Tik sen neesam kopā rotaļājušies, dziedājuši un priecājušies. Visi labā noskaņojumā, c