Mana Latvija

Šī gada 2. maijā 4.c klases skolēni piedalījās Latvijas Nacionālā vēstures muzeja muzejpedagoģiskajā nodarbībā “Mana Latvija. No 1918. līdz 1991. gadam”. Nodarbība norisinājās attālināti - Zoom platformā. Tā ilga 40 minūtes.

Nodarbības laikā bija iespēja uzzināt plašāk par Latvijas Republikas vēsturi, sākot no 1918. gada līdz pat 1991. gadam, par tādiem nozīmīgiem datumiem kā 1918. gada 18. novembris, 1919. gada 11. novembris, 1990. gada 4. maijs. Tā bija iespēja uzzināt plašāk par valsts simboliem- karogu, ģerboni, himnu, kā arī iepazīt ievērojamas Latvijas personības- gan prezidentus, gan cilvēkus, kas Latvijas vēsturē devuši lielu ieguldījumu: Jāni Čaksti, Oskaru Kalpaku, Kārli Ulmani un Daini Īvānu. Lielākas izpratnes veicināšanai tika piedāvātas vēsturiskas fotogrāfijas un priekšmeti.

Programmas ietvaros skolēniem tika veidots patriotisms, kā arī cieņa pret savu valsti Latviju.

4.c klases audzinātāja Zaiga Kaulakane

Senās spēles “Sēļu sētā”

Ir klāt mācību gada noslēgums. Ir paveikts liels darbs un esam pelnījuši atpūtu savu draugu un klasesbiedru lokā. Tik sen neesam kopā rotaļājušies, dziedājuši un priecājušies. Visi labā noskaņojumā, c