Mājīgā koncertlekcija “Ziemassvētki apkārt pasaulei” 5.e klasē

Ziemassvētkus gaidot, saņēmām priecīgu informāciju par iespēju iepazīties ar Ziemassvētku tradīcijām, dziesmām vairākās pasaules valstīs. Koncertlekciju “Ziemassvētki apkārt pasaulei” programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros piedāvāja Arta un Mikus Abaroniņi (SIA Framest Music).

Skolēni ar nepacietību gaidīja, kad varēs dziedāt līdzi. Saklausot pazīstamas melodijas, labprāt to arī darīja. Interesi bērnos radīja dažādie Ziemassvētku tēli. Ar sajūsmu tika uzņemta dāvaniņu slēpšana kurpēs. Lielāko sajūsmu skolēnos radīja melodija no filmas par Hariju Poteru, uzreiz tika pārrunātas spilgtāk atmiņā palikušās filmas epizodes.

Paldies par iespēju paviesoties dažādās pasaules valstīs Ziemassvētku laikā!

5.e klases audzinātāja V. Škarstāne

Senās spēles “Sēļu sētā”

Ir klāt mācību gada noslēgums. Ir paveikts liels darbs un esam pelnījuši atpūtu savu draugu un klasesbiedru lokā. Tik sen neesam kopā rotaļājušies, dziedājuši un priecājušies. Visi labā noskaņojumā, c